ESKİ FENERBAHÇELİ STJEPAN TOMAS: BJELİCA FENERBAHÇE’YE GİDERSE BASKI YAŞAR

restbet391 önerdiğimiz bir sitedir.


Hırvat teknik direktör Stjepan Tomas, beIN SPORTS‘a özel açıklamalarda bulundu. Nenad Bjelica ile konuştuğunu açıklayan Tomas, bu konu hakkında bilgiler verdi.

Stjepan Tomas adı Fenerbahçe ile anılan Nenad Bjelica ile ilgili “Dinamo Zagreb ve Fenerbahçe teknik direktörü olmak çok olağanüstü. Kendisiyle 2 kez konuştum, ona Fenerbahçe’ye giderse çok baskı altında olacağını söyledim” ifadelerini kullandı.


Stjepan Tomas, “Bjelica ile beraber Fenerbahçe’nin Konyaspor’la oynadığı maçı izledik, analiz yaptık. Orada kendisi, Fenerbahçe’nin ne demek olduğunu, atmosferin nasıl olduğunu fark etti. Fenerbahçe’de bir elektrik görmediğini söylemişti” dedi.

Yaklaşık 1 haftadır görüşülen Hırvat teknik adam Nenad Bjelica ile 1+3 yıllığına anlaşmaya varıldığı iddia edilmişti. Sözleşme süresinin 1+3 yıl olmasının nedeni gelecek sezon Başkan Ali Koç’un görev süresinin sona erecek olması olarak yazılmıştı.

Betpas330.com

betpas330 önerdiğimiz önemli bir sitedir.

Bir önceki yazımız olan MESUT URGANCILAR: FİKRET ORMAN DÖNEMİNDE ALINAN DAİRELER ORTADA YOK başlıklı makalemizde betpas330.com hakkında bilgiler verilmektedir.


About restbet giriş
restbet yeni girişi üzerinden siteye kolayca ulaşabilirsiniz.

4 Comments on ESKİ FENERBAHÇELİ STJEPAN TOMAS: BJELİCA FENERBAHÇE’YE GİDERSE BASKI YAŞAR

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*