MUSTAFA CENGİZ: ‘BÜTÜN AÇIKLAMALARDA BİZZAT BİLGİM VE ONAYIM VARDIR’

restbet391 önerdiğimiz bir sitedir.


Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, kulübün resmi mecralarında yapılan her açıklamanın kendi bilgisi ve onayı dahilinde olduğunu bildirdi.


Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, yaptığı yazılı açıklamada, “07.05.2020 tarihinde geçirdiğim operasyonun ardından sağlığım el verdiği kadar İkinci Başkanım ve Başkan Yardımcılarım başta olmak üzere ilgili mesai arkadaşlarımla birlikte Galatasarayımızın sorunlarını çözmeye yönelik çalışmalara ara verilmeksizin devam edilmiş ve bu süreçte mali raporlar da hazırlanarak sonuçlandırılmıştır. Bilindiği gibi gerektiği takdirde de resmi sitemizden ilgili konulara ilişkin açıklamalar yapılmıştır. Kulübümüz resmi mecralarında yayınlanan bütün açıklamalarda bizzat bilgim, katkım ve nihayetinde onayım vardır. Galatasaray Spor Kulübü gibi 115 yıllık bir geçmişe sahip kurumsal bir yapıda zaten aksi de düşünülemez” ifadelerine yer verdi.

(İHA)

Kaynak: İHA

Betpas330.com

betpas330 önerdiğimiz önemli bir canlı casino sitedir.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizde restbet377.com az önce değişti, restbet377.com sitenin yeni girişi ve restbet377.com slot hakkında bilgiler verilmektedir.


About restbet giriş
restbet yeni girişi üzerinden siteye kolayca ulaşabilirsiniz.

8 Comments on MUSTAFA CENGİZ: ‘BÜTÜN AÇIKLAMALARDA BİZZAT BİLGİM VE ONAYIM VARDIR’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*